DYSTRYBUCJA I MONTAŻ

Doradzamy, kupujemy i montujemy: okna, drzwi i bramy

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

drzwi zewnętrzne

drzwi wewnętrzne

bramy garażowe

AKTUALNOŚCI - BĄDŹ NA BIEŻĄCO

montaż-okien-piaseczno
montaż okien

Ciepły montaż okien – dlaczego warto?

Ciepły montaż okien to coraz popularniejszy sposób na zamontowanie nowych okien w domu czy mieszkaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnego montażu, który polega na zamocowaniu ramy okiennej bezpośrednio do muru, ciepły montaż okien zapewnia lepszą izolację termiczną i akustyczną, a także minimalizuje ryzyko powstania mostków termicznych. Dlaczego warto zdecydować się na ciepły montaż okien i jakie są etapy takiego montażu? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym tekście.

więcej »
montaz-okien-i-drzwi-warszawa
montaż okien

Wymiana okien – a energooszczędność domu

Energooszczędność domu to jeden z kluczowych aspektów współczesnego budownictwa. Właściwie dobrana stolarka okienna i drzwiowa odgrywa istotną rolę w utrzymaniu odpowiedniego komfortu termicznego oraz obniżeniu kosztów eksploatacji budynku. Wymiana okien to inwestycja, która może przynieść wymierne korzyści dla właścicieli domów, szczególnie gdy zdecydujemy się na energooszczędne rozwiązania.

więcej »
wymiana okien wilanów
montaż okien

Czy można dostać dofinansowanie na wymianę okien?

Wymiana stolarki okiennej na energooszczędną to inwestycja, która pozytywnie wpływa na komfort mieszkania oraz obniża koszty eksploatacji budynku. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, czy można uzyskać dofinansowanie na ten cel. W poniższym artykule przedstawiamy możliwości uzyskania wsparcia finansowego na wymianę okien.

więcej »
wymiana okien wilanów
montaż okien

Wymiana okien

Potrzebna wymiana okien? Nasza firma zajmie się tym kompleksowo. Doradzimy, zakupimy nowe okna i zamontujemy w Twoim mieszkaniu.

więcej »
Montaż okien Warszawa 2023
montaż okien

Montaż okien Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się montażem okien na terenie Warszawy, to firma Szczygielski Okna i Drzwi jest właśnie dla Ciebie!

więcej »
drzwi zewnętrzne warka
blog

Drzwi zewnętrzne Warka drewniane czy stalowe?

Drzwi zewnętrzne często są uznawane za wizytówkę domu. Dlatego powinny być nie tylko ładne i dobrze komponować się z bryłą budynku, ale także tłumić dźwięki, chronić przed zimnem oraz stanowić przeszkodę trudną do sforsowania dla włamywaczy.

więcej »
montaz-okien-i-drzwi-warszawa

Doradzamy, kupujemy
i montujemy

Pomagamy klientom wybrać, a także kupujemy i montujemy: okna, drzwi i bramy.

Samodzielny zakup okien czy drzwi u producenta nie zawsze się opłaca – zamawiając większe partie produktów, mamy niższe średnie ceny niż klient indywidualny. Trzeba też pamiętać, że my wybieramy produkt pod kątem parametrów dla konkretnego budynku. Jesteśmy obiektywni w doradztwie. 

Klienci cenią nas za fachowość oraz bliskość. Od 2001 roku działamy na rynku lokalnym, w okolicach Warki.

Dlaczego firma Szczygielski?

Produkty z reklam nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego produktu.

Montaż okien, drzwi czy bram decyduje o jakości Twojego życia domu – codziennie otwierasz i zamykasz okna, drzwi czy bramę. Dobry montaż to też oszczędności z prawidłowego osadzenia i izolacji elementów.

Dlatego do wyboru i montażu trzeba zatrudnić doświadczoną firmę, która pracuje w tym fachu od wielu lat.
Opłaca Ci się zatrudnić firmę z Twojej okolicy – ze względu na koszty transportu.

montaz-okien-i-drzwi-warszawa
montaz-okien-i-drzwi-warszawa

NASI PARTNERZY

Od lat współpracujemy ze stabilnymi firmami, produkującymi solidne produkty. Zależy nam na jakości, ponieważ ona przekłada się ocenę naszej firmy przez klientów.
Korzystamy z propozycji producentów, ale wyboru dokonujemy na podstawie naszej wiedzy
i doświadczenia
– dla konkretnego budynku.

veka

Skontaktuj się z nami

„Jeśli chcesz budować dom lub jesteś w trakcie – gratuluję decyzji. Własny dom to większa przestrzeń, spokój czy ładne widoki. Zanim to stanie się rzeczywistością, bądź gotowy na pytania i problemy w trakcie budowy. Na pewno będziesz potrzebować pomocy fachowców.”

PAWEŁ SZCZYGIELSKI – WŁAŚCICIEL FIRMY

F.H.U Paweł Szczygielski

Ostrówek 22, 05-660

fhuszczygielski@wp.pl

info@szczygielskiokna.pl

+48 608 697 855

montaz-okien-i-drzwi-warszawa