e.Volution 70 AD

Wszystkie cechy zarezerwowane dla ekskluzywnych systemów okiennych teraz dostępne w standardzie w nowym systemie e.Volution 70 AD.

Nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 70 mm. Niezaprzeczalnymi zaletami tego systemu są: znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, wysoka izolacyjność akustyczna, optymalne zabezpieczenie przed włamaniami oraz szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni zewnętrznej profili.

Jest on zaprojektowany z zielonego PVC, surowca bez dodatków na bazie metali ciężkich. Zostały one zastąpione formułą wapniowo-cynkową, która zapewnia PVC o takich samych właściwościach, jak tradycyjnie stosowany materiał. Jest to również kompletny i zoptymalizowany asortyment, posiada tłoczone profile okienne NF Mark PVC i posiada ocenę techniczną CSTB.

Cechy okna e.volution 70 ad

Termika

Uw= 1,30 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

Akustyka

32 dB

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 6A

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Co oferujemy w standardzie?

wypełnienie

Wypełnienie dolnego rowka okuciowego

Mikrowentylacja w skrzydłach RU

Blokada błędnego położenia klamki

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Ukryte zawiasy

Perfect Corner

Ciepła ramka

Skontaktuj się z nami

„Jeśli chcesz budować dom lub jesteś w trakcie – gratuluję decyzji. Własny dom to większa przestrzeń, spokój czy ładne widoki. Zanim to stanie się rzeczywistością, bądź gotowy na pytania i problemy w trakcie budowy. Na pewno będziesz potrzebować pomocy fachowców.”

PAWEŁ SZCZYGIELSKI – WŁAŚCICIEL FIRMY

F.H.U Paweł Szczygielski

Ostrówek 22, 05-660

fhuszczygielski@wp.pl

info@szczygielskiokna.pl

+48 608 697 855

montaz-okien-i-drzwi-warszawa